KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045250
nr 1604 5250
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Oljemålning, "Vid matbordet vinter". Signerad a tergo, daterad 1983. Olja på pannå, 29x41 cm, yttermått inklusive ram: 36x48 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:42:07
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert